Відкриття котельні в м.Берегово

Котельня потужністью 1.5 МВт

м.Берегово, Закарпатської області;

Інвестиційна складовая - € 400 000;

Необхідна кількість біопалива - 7500мна рік;

Вид палива: тріска паливна;

Заміщення природного газу - 315 000мна рік;

Відкриття котельні в м.Тячів

Котельня потужністю 1.25 МВт

м.Тячів, Закарпатської області;

Інвестиційна складова - € 500 000;

Необхідна кількість біопалива - 6000мна рік;

Вид палива: тріска паливна;

Заміщення природного газу - 250 000мна рік;

Kolbe Energy розширює парк лісозаготівельної техніки

На сьогоднішній день Kolbe Energy одна з перших компаній, яка починає проводити заготівлю деревини за сучасними європейськими технологіями в Україні. Компанія придбала техніку кращих передових виробників світового масштабу, а саме харвестер, що складається з системи машин: екскаватора JCB JS 240 LC і харвестерні головки PONSSE H7, які поєднуються за своїми технічними характеристиками, і здатні працювати одним комплексом, виконуючи цілий ряд лісозаготівельних робіт. Серед цих робіт: валка дерев діаметром до 65 см, очищення від сучків, гілля, розкряжування, переміщення їх до місця зберігання.

Kolbe Energy посприяла в установці дитячого майданчика в смт. Тересва

Завдяки сприянню компанії «Kolbe Energy», до свята Дня матері на території поліклініки було відкрито дитячий ігровий майданчик. Дитячий сміх, щасливі обличчя малюків - саме таку картину можна було спостерігати на урочистому відкритті.

В урочистостях прийняли участь: заступник голови Тячівської державної адміністрації Федір Стан, селищний голова Василь Олексій, директор школи Оксана Грицик, а також депутати районної ради.